Connect with us

SPORT

SRPSKI KOŠARKAŠKI AS

(VIDEO) Jokić u Bosni kupovao pivo, prodavačica ga nije prepoznala: „Sine koliki si, trebalo je da igraš košarku“

Rječima nasmijala sve

Foto: Screenshot

Nevjerovatno.

Nikola Jokić, centar Denver Nagetsa i šampion NBA lige, nakon boravka u Italiji otišao je u Bosnu i Hercegovinu.

On je tom prilikom ušao u jednu prodavnicu kako bi kupio pivo i sokove, a tom prilikom ga prodavačica nije prepoznala.

Kako je prenuo portal „Klix.ba“, ona je dvostrukom MVP-ju NBA lige i najboljem igraču finalne serije rekla da je „veoma visok“, kao i da bi „trebalo da bude košarkaš“.

„Ju, sine koliki si, trebalo je da igraš košarku“, rekla mu je ona ni ne sluteći da pred njom stoji NBA šampion.

Vlasnik prodavnice u kojoj je bio Jokić dao izjavu za Klix.ba i otkrio još detalja neobične posjete.

„Ja sam bio u gradu kad su me nazvali i rekli mi znaš li da nam je u marketu Nikola Jokić. Radnik me nazvao kaže da su Nikola i prijatelji stali da on prođe sa viljuškarom kako bi uradio posao, a posle su ušli u market po piće i neke sitnice. Bili su ljubazni i raspoloženi. Ma niko nije mogao da vjeruje, ali dešava se. Dina, radnica na kasi nas je baš sve nasmejala. Mi smo naravno podijelili snimke. Raja je oduševljena susretom, ali žao nam je što nismo imali priliku da malo i popričamo. Nikola, ali i svi drugi su uvijek dobrodošli i u Goražde i kod nas“, rekao je vlasnik lokala Dino Zorlak za ovaj portal.

Ostavite komentar

Postavite komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

SPORT

Beranac Mijajlo Marsenić ispisao istoriju u Berlinu: Njegov tim osvojio Kup Njemačke nakon 12 godina

Prošle sezone sa saigračima stigao je do finala Lige šampiona, a sada je ekipi donio još jedan vrijedan trofej

Naš Beranac, Mijajlo Marsenić, biće zlatnim slovima upisan u istoriju njemačkog kluba Füchse Berlin. Njegov tim osvojio je Kup Njemačke, i to nakon 12 godina čekanja.

Kako prenose njemački mediji, Marsenić, koji je ujedno i kapiten rukometne reprezentacije Srbije, nastavlja da niže uspjehe sa berlinskim klubom.

Prošle sezone sa saigračima stigao je do finala Lige šampiona, a sada je ekipi donio još jedan vrijedan trofej.

U velikom finalu savladan je Bergischer HC rezultatom 42:33.

Podsjetimo, Marsenić je karijeru započeo u RK Berane.

Piše: Berane online

Nastavite sa čitanjem

SPORT

Veliki uspjeh našeg Beranca: 16-godišnji Vesko Čukić u zlatnoj generaciji Crne Gore koja se plasirala na Evropsko i Svjetsko prvenstvo u fudbalu

„Čast mi je i zadovoljstvo što sam igrao za svoju reprezentaciju i nadam se da ćemo nastaviti sa uspjesima na predstojećem Evropskom, a nakon toga i na Svjetskom prvenstvu“, kazao je Čukić za Berane online

Foto: Privatna arhiva

Među fudbalerima Crne Gore do 17 godina, koji su ostvarili veliki uspjeh plasmanom na Evropsko prvenstvo, a time ujedno i na Svjetsko prvenstvo, nalazi se i naš Beranac, 16-godišnji Vesko Čukić.

On se na utakmici protiv Norveške upisao u listu strijelaca. Crna Gora je u kvalifikacionoj grupi zauzela prvo mjesto, ispred Grčke, Švedske i pomenute Norveške.

Vesko je, inače, standardni igrač kadetske postave beogradske Crvene zvezde, sa kojom je potpisao profesionalni ugovor već sa 15 godina.

„Čast mi je i zadovoljstvo što sam igrao za svoju reprezentaciju i nadam se da ćemo nastaviti sa uspjesima na predstojećem Evropskom, a nakon toga i na Svjetskom prvenstvu“, kazao je Čukić za Berane online.

Ovo je jedan od najvećih uspjeha našeg fudbala i najava da u budućnosti možemo i u seniorskoj konkurenciji izboriti plasman na neko veliko takmičenje.

Evropsko prvenstvo, na kojem igra osam najboljih selekcija, na programu je u Estoniji od 25. maja do 7. juna, dok će se Svjetsko prvenstvo igrati u novembru u Kataru.

Čukić je fudbalsku karijeru započeo u FK Berane, gdje je bio najbolji strijelac Sjeverne regije.

Piše: Berane online

đ

Nastavite sa čitanjem

SPORT

Preminuo legendarni trener Duško Vujošević

U 68. godini

Foto: Peđa Milosavljević/Starsport

Legendarni košarkaški trener Duško Vujošević je preminuo danas u 68. godini u Beogradu.

Vujošević je sredinom marta primljen u bolnicu zbog upale pluća, kao i problema sa srcem i bubrezima, a danas je preminuo.

Tokom svoje bogate i trofejne karijere vodio je i košarkašku reprezentaciju Crne Gore.

Najveći trag u košarci ostavio je kao trener Partizana, sa kojim je osvojio brojne trofeje, a vodio je i OKK Beograd, Mladost Zemun, Oksimesu, Crvenu zvezdu, Brešu, Pistoju, Pezaro, Radnički Beograd, CSKA Moskvu, Limož i Kluž, a bio je i selektor Srbije i Crne Gore, kao i Bosne i Hercegovine.

Nastavite sa čitanjem

Najčitanije